Top3_new
Konsultācijas
Priecātos saņemt speciālista komentāru, tik detalizēti ar ārstu klātienē runāt ir gan neērti, gan nav nekad laika. Nedaudz satraucos par to, kāpēc ginekoloģiskās izmeklēšanas laikā piedzīvoju tiešām asas sāpes. Protams, ka tas mani arī reizēm attur ārstu apmeklēt. Es esmu pieņēmusi, ka tas tā ir, un ka vienkārši jāpaciešas to vienu vai divas reizes gadā. Ka nav ko par to domāt vai satraukties, tā arī daru. Bet tomēr vienu reizi par visām reizēm gribu to speciālistam tieši pajautāt. Vienmēr tiek apgalvots, ka ginekoloģiskā izmeklēšana var būt nepatīkama, bet noteikti nav sāpīga. Diemžēl vienmēr, cik nu padsmit gados pie ginekologa ir būts, tajā mirkli, kad tiek atvērts (un turēts vaļā) ginekoloģiskais spogulis, piedzīvoju asas sāpes, ko, protams, uzreiz pamana arī dakterīte un mierina, ka tas tikai uz īsu mirkli. Domāju, ka tiešām atšķiru, kas ir diskomforts vai nepatika, un kas - sāpes. Kaut cik, kaut vai nedaudz nepatīkami var būt arī kādi citi izmeklēšanas brīži, bet tas nav salīdzināms ar tām sāpēm. Tajā brīdī tas ir kā pielikt pirkstu pie uguns un tur arī turēt, nevis raut nost. It kā jau reizi gadā vai pusgadā var tās sekundes paciest, bet sirdsmieram gribas saprast, vai tā atsevišķos gadījumos tiešām var būt. Man ir 33 gadi. Zinu, ka ginekoloģiski esmu vesela - pēc visām analīzēm un ultrasonogrāfijas. Nav iekaisumu, sēnīšu, sts. Tas nav arī saspringums vai neatbrīvošanās (sen atpakaļ ar to bija problēmas, sen ir bijis arī vagīnisms, tāpēc man ir, ar ko salīdzināt, tā noteikti vairs nav), ārste cita starpā ir arī teikusi, ka "nekas sašaurināts man nav". Nav bijis ne dzemdību, ne operāciju, ne slimību. Mazāks instruments vai ar gēlu samitrināta instrumenta izmantošana arī neko nav mainījusi. Ar "mitrumu" arī problēmu nav. Bet. Redzot, ka man tiešām sāp, ārste parasti ļoti, ļoti, maksimāli ātri paņem analīzes un mani vairāk "nemoka" (liels paldies!). Negribu būt hipohondriķe, bet tomēr beidzot pajautāšu - vai pastāv iespēja, ka makstī "fizioloģiski" kaut kas nav kārtībā, kas ļoti "paātrinātās" apskates ar spoguli laikā netiek pamanīts, bet izraisa šīs sāpes? Vai varbūt kaut kas nav kārtībā ar urīnpūsli (jo sāpes ir augšdaļā)? (Bet tas taču gan jau usg būtu redzams). Man pašai šķiet ļoti apšaubāma šāda versija, bet nu reizi par visām reizēm tomēr pajautāju. Mīļie dakterīši, vai varu turpināt vienkārši paciesties un par to vairs nedomāt? Paldies! Sīkāk >>>>

Ginekoloģija, grūtnieču aprūpe

Mīļās sievietes un topošās māmiņas! 

Mēs būsim atsaucīgi jebkurā situācijā, kad Jums būs nepieciešama palīdzība, konsultācija vai vienkārši nepieciešamība mazināt uztraukumu par kādu neskaidru jautājumu. Tādēļ, katra no Jums, ir laipni gaidīta mūsu doktorātā! 

 

Konsultācijā pie izvēlētā ginekologa- dzemdību speciālista, jums tiks sniegta detalizēta un kvalificēta informācija jums pieņemamā laikā, šādos jautājumos:

    * ginekoloģiskās problēmas, seksuāli transmisīvas slimības,diagnostika un ārstēšana;
    * hormonaizstājterapijas nepieciešamība un nozīmēšana klimakteriskā periodā;
    * kontracepcijas jautājumi, t.sk. dzemdes spirāles ievadīšana;
    * jautājumi par operatīvās iejaukšanās būtību un nepieciešamību;
    * endokrinoloģiskās problēmas ginekoloģijā;
    * ginekologa profilaktiskā apskate;ginekoloģiskā ultrasonogrāfija 


    Informācijā par ārstiem pamanīsiet, ka pie mums strādājošie speciālisti vienlaicīgi praktizē Latvijā pazīstamās medicīnas iestādēs. Tas nozīmē, ka nepieciešamības gadījumā, jūsu izvēlētais speciālists aprūpēs jūs turpmākā ārstēšanās laikā vai bērniņa dzimšanas brīdī.

 

Ginekologi, dzemdību speciālisti.

Dr. Juris Iļjenkovs

    1992. gadā absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmijas ārstniecības fakultāti, kur ieguvis ārsta grādu. Specializācija-dzemdību speciālists- ginekologs.Pabeidzis arī dzemdniecības un ginekoloģijas pēcdiploma apmācības kursus ultraskaņas metodēs.

Stažējies specialitātē Zviedrijā (Kalmar), Francijā (Amiens, Calais), Vācijā (Ibennburen), Austrijā (Zalcburga).  Regulāri apmeklē starptautiskos kongresus un pasākumus, ko organizē Latvijas akušieru ginekologu asociācija.

No 01.07.92. - 01.07.03. Bulduru slimnīca, dzemdību ginekoloģijas nodaļa.  No 09.2002. gada strādā Dubultu Doktorātā. Pieņem dzemdības un veic ginekoloģiskās operācijas (t.sk. laparoskopiskas). Veic mākslīgās apaugļošanas procedūru klīnikā EGV, Rīgā.

 

Dr. Renars Parādnieks

      1996. gadā absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmijas ārstniecības fakultāti, kur ieguvis ārsta grādu. Specializācija – dzemdību speciālists, ginekologs.

2000. gadā pabeidzis Latvijas Onkoloģijas Centra pēcdiploma apmācību kursus onkoginekoloģijā.

 Stažējies Krievijā 2001. gadā, kur padziļināti apguvis endoskopskās (laparoskopija) metodes pielietošanu ginekoloģijā.

  No 1996. - 2002. Bulduru slimnīca, dzemdību ginekoloģijas nodaļa. No 09.2002. strādā Dubultu Doktorātā. Darba attiecībās ar Jūrmalas pilsētas slimnīcu, Ādažu privātklīniku. 

 

   

Attēlā: dr. Iļjenkovs un dr. Parādnieks laparoskopijas operācijā

 


Dr. Ramona Ozoliņa

  Dzimusi 1959. gadā, Rīgā.

   1983. gadā pabeigusi Rīgas Medicīnas Institūtu. 

Specializācija- terapija, ginekologs-dzemdību speciālists.  

1984.-2004. Bulduru slimnīca, Dubultu poliklīnika, MC „Elite”( USG speciālists).

No 2004. strādā „Dubultu doktorātā” kā ginekoloģe un USG speciāliste.

 

 

 

Dr. Maija Petrovica

 Pēc Aizputes vidusskolas beigšanas, Rīgas Medicīnas institūts no 1980. līdz 1986. gadam.

No 1986. gada līdz 2000. gadam Kuldīgas RCS, kur no 1992. gada bijusi nodaļas vadītāja. 

No 2000. – 2003. gadam Bulduru slimnīcas dzemdību nodaļas vadītāja.

 No 2004. gada strādā Rīgas pilsētas dzemdību namā.

Sertifikāts ginekoloģiskā ultraskaņas diagnostikā.

 

 

Dr. Inese Lasmane

Dzimusi 1964. gadā, Rīgā.

    Pēc Jūrmalas 1. vidusskolas beigšanas, Rīgas Medicīnas Institūts no 1984.-1990. gadam.

 No 1990. gada strādā Jūrmalas pilsētas „Jūrmalas slimnīcā” dzemdību-ginekoloģijas nodaļā kā ārste ginekoloģe- dzemdību speciāliste.

No 2007. gada „Dubultu doktorāts” ginekoloģe-dzemdību speciāliste, no 2009. gada SIA „Ineses Lasmanes prakse” ginekoloģe-dzemdību speciāliste.

 

 

Dr. Staņislava Margēviča


Dzimusi 1940.gadā, Rīgā.

   Beigusi Rīgas Medicīnas Institūtu 1970.gadā.

Strādājusi Rīgas 7. poliklīnīkā un no 1972.g. Rīgas pilsētas 3. klīniskajā slimnīcā par grūtnieču patoloģijas nodaļas vadītāju līdz 1992.g., kad šī slimnīca mainīja nosaukumu uz „Bikur Holim”, kur strādā arī patreiz.

Konsultē Dr. Puriņa neiroķirurģijas privātklīnikā un Dubultu doktorātā no 2008. gada kā sertificēta ginekoloģe.